(0 toodet) 0,00 €

Teie ostukorvis ei ole tooteid.

TEEMANTIDE KOOLITUS

Teemantide 4 C-d - Carat, Clarity, Colour ja Cut
(karaadikaal, puhtus, värv ja lõige)

education

Teemandid on tüdruku parimad sõbrad.
Teemandid on suur investeering, seetõttu võib õige kivi leidmine väga keerulisena tunduda.

e-Jewels teeb õige teemandi valimise lihtsaks ja nauditavaks. Nii nagu te võrdlete enne ostmist paljude teiste asjade ja teenuste kvaliteeti ja hinda, saate võrrelda ka teemantide kvaliteeti ja väärtust nende erinevate omaduste põhjal.

Kui olete teemantide 4 C-d endale põhjalikult selgeks teinud, saate neid teadmisi enda heaks ära kasutada ja õpite, kuidas ühe C eelistamine teisele aitab leida teie rahaliste võimaluste piiridesse jääva ilusa teemandiga ehte.

Teemandi kvaliteedi hindamiseks kasutatakse nelja omadust, mis on tuntud ka kui 4 C-d:

Carat weight - Karaadikaal
Clarity - Puhtus
Colour - Värv
Cut - Lõige

Igal omaduse ehk hindamiseks on erinev skaala. Neid hinnangud kokku liites saavad müüjad 4 C abil teemantide hinda määrata ja teemante üksteisega võrrelda. 
Need vahendid on sama kasulikud ka teile ning mida paremini te neid tunnete, seda osavamalt oskate ka teemantehteid valida.

Miks on 4 C-d olulised?
Kui teemantide 4 C-d 20. sajandi keskpaigas kasutusele võeti, sai maailm esmakordselt ühtse standardi teemantide kvaliteedi hindamiseks ja läbipaistva viisi nende kvaliteedi määramiseks. 

4 C-st sai abivahend ka kliendile, aidates tal mõista, miks ta peaks ühte teemanti teisele eelistama, sest palja silmaga on kahe teemandi vahelisest erinevusest tihti raske aru saada.