(0 toodet) 0,00 €

Teie ostukorvis ei ole tooteid.

Meist

omoss

e-Jewels`i taga on paar Age Antsu ja Henrik Hald.
Nad on olnud koos pea kümme aastat ja töötanud koos ka ühes Henriku teises ettevõttes.

Agel on ärijuhtimise kõrgharidus, ta on töötanud müügi valdkonnas Euroopas ja Skandinaavias rohkem kui 12 aastat.
Taanlane Henrik on ettevõtja, ta on viimased 15 aastat asutanud ja arendanud ettevõtteid Euroopas. Praegu elab paar Eestis ja näeb Eestit kui paljude võimaluste maad äri alustamiseks, muu hulgas hea IT infrastruktuuri ja heade IT teadmiste pärast riigis.

Alates 2014. aasta keskpaigast on paar põhjalikult uurinud teemant- ja kuldehete e-kaubanduse turgu ja läbinud muu hulgas põhjaliku hindamiskoolituse Belgias Antwerpenis maailma juhtivas teemandiinstituudis HRD, kellega nad tänasel päeval teevad ka laialdast koostööd.

Miks e-Jewels?
Oleme asutanud e-Jewelsi, kuna soovime luua meie klientide jaoks suure valiku ja konkurentsivõimeliste heade hindadega väärisehete ja teemantide maailma. Ehteid peab olema kõigile, alates 200-eurosest 18K valgest kullast teemantsõrmusest kuni 20 000 eurot maksva teemantsõrmuse või kaelaehteni.

Pakume ka täiesti ainulaadsete toodete valmistamist. Näiteks on klient näinud mõnda ehet, kuid ta soovib seda muuta nii, et see oleks personaalne või täiesti ainulaadne. Näiteks soovitakse sõrmusele rohkem või vähem briljante või täiesti erilist kullatooni, nt Rose gold/Grey Gold vms. Kõik see on võimalik.

Tarnime teemantehteid ja abielusõrmuseid oma klientidele otse tootmisest ning hoidume seetõttu vahendajatest ja kallist toodete väljapanekust.  e-Jewels soovib pakkuda kohalikule turule kõrge kvaliteediga ehteid ja teemante ning turvalise ja ohutu e-kaubanduse majanduslikke eeliseid.


Kõikidel ehetel on kaasas e-Jewels`i kvaliteedisertifikaat, mis tõestab nii kulla, teemantide kui vääriskivide ehtsust.

Passion and Love, 
Henrik ja Age