(0 toodet) 0,00 €

Teie ostukorvis ei ole tooteid.

Kauba tagastamise ja vahetamise õigus

 

 1. Pärast tellimuse kättesaamist on Tarbijal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda põhjust avaldamata 14 päeva jooksul. 
  Kliendil ei ole taganemisõigust, kui tooted on graveeritud, kliendile kohandatud või mingil muul viisil muudetud. Samuti ei saa hügieeni ja turvalisuse tõttu tagastada või välja vahetada augustatud kõrvadele mõeldud kõrvarõngaid ja nende ripatseid, välja arvatud juhul, kui need on defektsed või ei vasta tootekirjeldusele. 
  Taganemisavalduse vormi leiate veebilehelt www.e-jewels.ee (või otse e-poe lingilt siin: Taganemisteate vorm)
 2. Tagastamisele kuuluva eseme seisukorra halvenemisel vastutab Tarbija asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui ta on eset kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Et veenduda eseme olemuses, omadustes ja toimimises, peaks Tarbija käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha.
 3. Selleks, et e-pood saaks toote tagastamist käsitlema hakata, peab Tarbija saatma e-maili aadressile order@e-jewels.ee ja küsima tagastuskoodi.
  e-Jewels e-pood ei vastuta kaotatud või kahjustatud pakendite eest. Me ei vastuta saadetiste eest, millest meid eelnevalt ei teavitatud. 
  Palun hoidke alles paki saatmist tõestav dokument (jälgimisnumber). Tarbija vastutab kõikide toodete eest seni, kuni e-Jewels on need kätte saanud.
 4. Tarbija ei pea kaupa tagastama logistikafirma vahendusel, kui e-Jewels e-pood on nõustunud kaubale ise järele tulema.
 5. Tarbija peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale.
 6. Kõik tagastatavad tooted peavad olema heas seisukorras, originaalpakendis ja dokumentidega (kasutusjuhend, teemanti sertifikaat, ehte sertifikaat jne.) ja kõikide lisadega, et tagada täielikku tagasimakset. Tagastatava tootega peab kaasas olema ka ostuarve koopia ja täidetud taganemisvorm. 
  Tagastatav pakk tuleb saatmiseks karpi panna. Kui tagastatavate ehete originaalkarpidele on kleebitud postikleebised, peetakse ehteid kantuks ja raha ei tagastata. Kleepige postikleebis ainult välisele karbile, MITTE ehtekarbile. Kui tagastatav toode saadetakse meile ilma välise pappkarbita, ei saa me saadetist vastu võtta.
 7. Kõik tagasimaksed teostatakse 14 päeva jooksul arvates taganemisavalduse saamisest. Müüjal on õigus keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud. Pärast tagastatud toote kättesaamist saadetakse Tarbijale e-maili teel kinnitus. e-Jewels e-poe kvaliteediosakond vaatab tagastatud toote(d) üle. Tooteid, millel on kandmise märgid või mida on muudetud, mille suurust on muudetud (mõne muu kullasepa poolt kui e-Jewels e-poe poolt eelnevalt heakskiidetud kullasepp) või kahjustatud, ei võeta tagasi ja tagastatakse kliendile.
 8. Tagastatav raha kantakse tagasi maksekaardile, millega ost sooritati. Pangaülekande teel maksmise korral kantakse tagastatav raha kontole, millelt makse sooritati. Kui makse sooritati kinkekaardiga, tagastatakse debiteeritud summa kaardi numbrile, mis võimaldab kliendil seda kinkekaarti tulevikus uuesti kasutada. Hinnaerinevuse korral võtame teiega ühendust, et lahendada probleem/tagastada raha.
 9. Kauba tagastamisega seotud kulud kannab Tarbija ja neid kulusid me ei hüvita. Nende kulude alla kuuluvad toote saatmine meile ning vajadusel ka kõik välja vahetatud toote kliendile saatmise kulud. 
  e-Jewels e-poest ostetud tooteid EI TOHI meile tagastada tavalise posti teel. Teie enda turvalisuse huvides tuleks toote saatmiskulud eelnevalt täies ulatuses tasuda ning soovitame kasutada sellist saatmismeetodit, millega kaasneb jälgimisteenus. Me ei saa teilt seda nõuda, ent soovitame saadetise kindlustada, sest me ei ole vastutavad ja ei saa ka maksta hüvitist sellise tagastatud toote eest, mis ei ole meieni jõudnud või on transpordi käigus kahjustada saanud. Eesti-siseselt soovitame toodete tagastamiseks kasutada Omniva pakiautomaati või Omniva kullerteenust. Rahvusvahelisteks tagastusteks soovitame kasutada FedEx’i.


Kõik tagastatud tooted tuleb saata järgmisel aadressil:
Candeo Stones OÜ 
Saaja: e-commerce
Roseni 7 ( C-torn)
10111 Tallinn
Eesti
e-mail: order@e-jewels.ee
Tel: +372 6 609 609

Turvalisuse tagamiseks ärge kirjutage pakendile ’’juveelid’’, ’’briljandid’’ või muid sarnaseid sõnu!